plenderu

 

 

W związku z planowanym zakupem Rolowej maszyny drukującej w technologii cyfrowej i fleksograficznej z wbudowaną funkcją uszlachetniania nadruku, Przewijarki stołowej do etykiet ...


Szanowni Państwo,

W związku z planowanym zakupem Rolowej maszyny drukującej w technologii cyfrowej i fleksograficznej z wbudowaną funkcją uszlachetniania nadruku, Przewijarki stołowej do etykiet i Wózka do papieru w roli, zwracamy się z prośbą o przedstawienie wyceny na ww. urządzenia na podstawie załączonej specyfikacji technicznej.

Zakup realizowany będzie w ramach projektu pn.: „Wzrost konkurencyjności DRUKARNI AMICUS Klaudiusz Nadolny poprzez wykorzystanie rozwiązań technologicznych przyjaznych środowisku” dofinansowanego z Programu „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje”, Schemat „Technologie przyjazne środowisku” z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Wszelkie informacje, wytyczne, specyfikacje zadania oraz wzór szacunku znajdują się w dokumentacji dotyczącej szacowania 05/07/2021 dostępnej w zakładce "Zamówienia i zapytania". 

 

Skomentuj

Powrót na górę

Nasi Partnerzy