plenderu

Opakowania foliowe z nadrukiem - sposób na promocję firmy

Produkcja opakowań fokiowych z nadrukiem - drukarnia Amicus Produkcja opakowań fokiowych z nadrukiem - drukarnia Amicus

Są wytrzymałe, uniwersalne i doskonale podkreślą wizerunek Twojej marki. Opakowania foliowe z nadrukiem to tradycyjne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w wielu różnych branżach. Dowiedz się, jak mogą wpłynąć na decyzję zakupową klienta. Przeczytaj artykuł, poznaj ich promocyjny potencjał i dobierz estetyczne opakowania z folii, które już od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród producentów, dystrybutorów oraz konsumentów.

Jakie zalety mają opakowania foliowe z nadrukiem?

Folia jest bardziej odporna na przerwanie i inne uszkodzenia niż papier czy karton. Tworzywo sztuczne jest także wodoodporne, dlatego opakowania foliowe doskonale sprawdzają się do przechowywania produktów wilgotnych i mokrych. To rozwiązanie bardzo często wybierane jest przez producentów żywności, ponieważ pozwala zachować sterylność. Powierzchnia torebek z folii nie stwarza przyjaznego środowiska do rozwoju grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów. Łatwość składania i formowania pomaga dopasować kształty nawet do nietypowego asortymentu.

Walory estetyczne przezroczystych lub kolorowych opakowań foliowych możesz zwiększyć dzięki nadrukom. Drukarnia cyfrowa zadba, aby nanieść na nie logo Twojej marki, chwytliwe hasło reklamowe czy projekt graficzny. W ten sposób zyskasz unikalny efekt, który sprawi, że Twoje produkty wyróżnią się na tle wielu podobnych. Na obecnym rynku konkurencja jest ogromna, a podobne składy i cechy dostępnych towarów sprawiają, że na sprzedaż często wpływają ciekawe opakowania. Warto dbać o personalizację i atrakcyjność wizualną, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Oryginalne opakowania foliowe – wykorzystaj potencjał druku

Badania pokazują, że nawet ponad 50% decyzji zakupowych jest podejmowanych impulsywnie. Sklepowe półki uginają się od wielu gatunków dokładnie tych samych produktów. Z tego powodu tak ważne jest, aby wielorako zadbać o reklamę, przyciągnąć wzrok klienta i sprawić, żeby zapamiętał właśnie Twoją ofertę. Ciekawie zaprojektowane opakowanie foliowe z nadrukiem jest w stanie podnieść prestiż towaru. Upiększa go, powoduje, że staje się widoczny i nie ginie na tle innych pudełek czy torebek ułożonych tuż obok. Większość osób podświadomie chce sięgać po przedmioty, które w ich oczach uchodzą za wyjątkowe. Efektownie zapakowane wyroby to dobry sposób, aby wykreować wizerunek marki i zwiększyć osiągane obroty.

Torby foliowe a wizerunek Twojej marki

Doskonale sprawdzą się nie tylko na produkty spożywcze. Opakowania foliowe z nadrukiem to świetne wsparcie w sprzedaży. Torby z logo marki często wykorzystywane są w butikach, drogeriach i perfumeriach, aptekach, księgarniach, sklepach papierniczych i wielu innych punktach sprzedażowych. Przyciągają uwagę, a jednocześnie pozwalają wygodnie zapakować sprzedawany asortyment klientowi. Ważne, aby były mocne, wygodne w noszeniu i funkcjonalne. Dzięki temu klienci będą mogli je wielokrotnie wykorzystać i pośrednio promować Twoją firmę.

Zawsze wybieraj dobrej jakości opakowania foliowe i zadbaj o profesjonalny druk. Dzięki temu dłużej pozostaną z użytkownikiem i wzbudzą zaufanie do Twojego brandu. Najlepszy będzie indywidualny projekt przygotowany przez doświadczonego grafika. Ciekawy design sprawia, że zwyczajna reklamówka może stać się potężnym narzędziem marketingowym.

Drugie życie toreb firmowych

Torby z logo wiele osób wykorzystuje nie tylko do przenoszenia towarów. Sprawdzają się także w czasie późniejszych wyjść na zakupy. Mogą zostać użyte podczas rodzinnych wycieczek, wyjazdów na wakacje czy do pakowania drobiazgów przy przeprowadzce. Widoczne nadruki stanowią pośrednią formę promocji marki.

Profesjonalny druk na opakowaniach foliowych – sprawdź naszą ofertę!

Jako doświadczona drukarnia cyfrowa i offsetowa oferujemy wiele usług poligraficznych. Jedną z nich jest druk opakowań foliowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do foliowania na gorąco. Wykorzystujemy technikę drukowania wypukłego i ciekłe farby szybkoschnące. Realizujemy zlecenia na różną skalę – dla firm produkcyjnych z wielu branż. Sprawdź naszą ofertę i zamów projekt dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

  • Oceń ten artykuł
    (0 głosów)
  • Dział: Blog

Skomentuj

Powrót na górę

Nasi Partnerzy